Shtëpia / Show Bizz / “Pi gjak njëbrirëshi”/ Gjyshja 71-vjeçare feston ditëlindjen, 20-vjeçaret e kanë zili (FOTOT)

“Pi gjak njëbrirëshi”/ Gjyshja 71-vjeçare feston ditëlindjen, 20-vjeçaret e kanë zili (FOTOT)

Modelja Vera Wang, sapo ka festuar ditëlindjen e saj të 71, por ajo që bie në sy është fakti se Vera duket të paktën 30 vite më e re se mosha që mban mbi supe. Modelja numëron mijëra ndjekës në rrjete sociale dhe shpesh ndan shumë foto për to.

Ajo që del në pah është fiziku i saj i përkryer dhe lëkura rrezëllitëse. Ndjekësit e përgëzojnë modelen për këtë gjë dhe me të drejtë kanë ngritur pyetjen, a është ajo vërtetë 71 vjeçe?

Sekretin e rinisë së Verës askush nuk e dinë, por është e habitshme që një 71-vjeçare të ketë këtë formë dhe për më tepër asnjë rrudhë në fytyrë.  Shumë nga komentuesit kanë hedhur teori duke thënë se “ajo pi gjak njëbrirëshi”.

Për më shumë ju ftojmë të ndiqni fotot e mëposhtme.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …