Shtëpia / Show Bizz / “Ndezi” rrjetin me pozat me bikini, por fansat kapën “gabimin” në foton e Beatrix Ramosajt (FOTO)

“Ndezi” rrjetin me pozat me bikini, por fansat kapën “gabimin” në foton e Beatrix Ramosajt (FOTO)

Beatrix Ramosaj prej disa kohësh është distancuar nga muzika, duke mos sjellë asnjë projekt të ri. Por, artistja shqiptare nga Kosova qëndron pranë fansave të saj, duke qenë sa më aktive në rrjete sociale.

Prej disa kohësh ajo është distancuar nga muzika, por pranë fansave të saj ka qëndruar përmes postimeve të ndryshme në rrjetet sociale.

Është fjala për Beatrix Ramosajn, e cila pak ditë më parë festoi 26-vjetorin e lindjes. Ajo është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku së fundmi ka postuar një foto ku shfaqet e veshur me bikini.

Teksa ka marrë shumë komplimente për linjat perfekte trupore, ka patur edhe nga ata që e kanë akuzuar se ka përdorur “photoshop”-in.

“Nuk je mbi 1.60 e gjatë e dashur, nuk e di pse zgjatesh kaq shumë”, “Shumë i ke zgjat këmbët me fotoshop, sepse krejt e dimë që nuk je kaq e gjatë”, kanë shkruar disa ndjekës.

“Pa ndjenjë”, është kënga e fundit që ka publikuar Ramosaj, ndërsa nuk dihet nëse këngëtarja po punon për të sjellë diçka të re këtë verë.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …