Shtëpia / Aktualitet / Vetëm 6 raste të reja me koronavirus, ja 2 vatrat e “nxehta”

Vetëm 6 raste të reja me koronavirus, ja 2 vatrat e “nxehta”

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit në lidhje me situatën në vend për shkak të koronavirusit.

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 6 raste të reja, 4 në Tiranë dhe 2 në Shkodër.

Deri më tani, 32 persona e kanë humbur betejën me COVID në vendin tonë.

Shiko dhe këto

Sherr me thika mes të rinjve në Bulqizë, i plagosuri rëndë transportohet me helikopter drejt Tiranës (VIDEO)

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Bulqizës. Një sherr …