Shtëpia / Show Bizz / Nuk i lë vend imagjinatës, 25-vjeçarja me forma bombastike shfaqet “hot” me bikini e vogla

Nuk i lë vend imagjinatës, 25-vjeçarja me forma bombastike shfaqet “hot” me bikini e vogla

Ajo është e njohur për format e saj bombastike, e shpeshherë kthen sytë nga vetja me pozat shumë “hot” në rrjetet sociale.

E Demi Rose sigurisht që gjithmonë di se si të marrë vëmendjen e 14 milionë ndjekësve të saj në “Instagram”.

Së fundmi, 25-vjeçarja ka ndarë me fansat e saj të shumtë disa poza që nuk i kanë lënë aspak vend imagjinatës.

Ylli i rrjeteve sociale shfaqet e veshur me disa të brendshme shumë të vogla për format e saj bombastike.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …