Shtëpia / Show Bizz / Do guxonit? Yjet e ekranit ju zbulojnë si të dukeni seksi me bikinit këtë verë (FOTO)

Do guxonit? Yjet e ekranit ju zbulojnë si të dukeni seksi me bikinit këtë verë (FOTO)

Në muajin qershor pritet që të nisë zyrtarisht sezoni i plazhit. E sigurisht që femrat kanë pak kohë që kanë nisur të mendojnë për rrobat e banjos.

Nëse ende nuk keni vendosur se çfarë bikini të bleni, ju vijnë në ndihmë vajzat e njohura të showbiz-it. Këto të fundit kanë nisur një trend që do të përhapet shumë gjatë këtyre muajve.

Madje ky trend është i realizueshëm edhe me rrobat e banjove që ju keni në shtëpi.

Modeli super seksi kërkon që thjesht të të dalë pak gjoksi në pjesën e poshtme të bikinit, si në këto foto të Bella Hadid apo Rita Orës.

Madje shumë modele të famshme kanë nisur të ndajnë në rrjete sociale foto me bikini ku shfaqin pjesën e poshtme të gjoksit dhe duken tepër tërheqëse.

Do guxonit që të vishnit bikinit në këtë mënyrë?

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …