Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Çfarë ka ndodhur? Shihni si është transformuar motra e Kardashianëve (FOTO)

Çfarë ka ndodhur? Shihni si është transformuar motra e Kardashianëve (FOTO)

Një foto post-karantinës nga Khloe Kardashian dhe njerëzit vërshuan me komente të tipit: KUSH JE TI?

Por çfarë problemi ka fotoja? Nuk duket si Khloe! Photoshop? Ndërhyrje estetike?  Mirëpo, një gjë është e sigurt, motra e Kardashian ka ndryshuar totalisht dhe kjo duket qartë edhe nga fotot.

Nëse komentet në Instagram janë “të menaxhueshme”, Twitter-i është i pamëshirshëm.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …