Shtëpia / Show Bizz / Zhvishet reperja e famshme, “çmend” fansat me tatuazhin në të pasme (FOTO)

Zhvishet reperja e famshme, “çmend” fansat me tatuazhin në të pasme (FOTO)

Përveç muzikës që bën, Cardi B njihet gjithashtu edhe për pozat shumë “hot” në rrjetet sociale.

Reperja e njohur ka publikuar së fundmi në “Instagram” një foto ku shfaqet e veshur në bikini të gjelbra duke pozuar nga pas.

Në plan të parë, reperja vuri të pasmet bombastike, ndërsa tregoi tatuazhin gjigant që ka në të pasme dhe shpinë.

Ajo po mbante një çantë në duar, ndërsa kishte mbathur një palë sandale të larta dhe dukej tejet joshëse.

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …