Shtëpia / Show Bizz / Prindër për herë të parë, këngëtarja shqiptare shtatzënë me djalin e ish-deputetit (FOTO)

Prindër për herë të parë, këngëtarja shqiptare shtatzënë me djalin e ish-deputetit (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Olta Boka, thuhet se është në pritje të ëmbël. Raportohet se ajo dhe i dashuri i saj Iv, do të bëhen prindër për herë të parë.

Duke cituar burimet e saj, “Iconstyle” shkruan se barku i rrumbullakosur i këngëtares, tashmë është i dukshëm.

Deri tani Olta Boka nuk ka reaguar në lidhje me këto lajme, për të konfirmuar apo mohuar shtatëzinë e mundshme.

Olta e ka mbajtur lidhjen e saj me djalin e ish-deputetit Shezai Rrokaj shumë private dhe foli për herë të parë për romancën me të vitin e kaluar.

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …