Shtëpia / Show Bizz / Ermal Fejzullahu paska pësuar aksident me familjen, ja si është gjendja e tyre shëndetësore (FOTO)

Ermal Fejzullahu paska pësuar aksident me familjen, ja si është gjendja e tyre shëndetësore (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Ermal Fejzullahu, ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve me një postim të bërë në rrjetet sociale.

Ai ka postuar në “Instastory” një video ku tregon se ka pësuar një aksident me makinë.

Teksa falenderon fansat e tij për interesimin për të dhe mesazhet e shumta që i kanë dërguar, Ermali tregon se kishte qenë së bashku me disa familjarë të tij.

Gjithashtu këngëtari tregon se gjendja e tij shëndetësore është e mirë dhe ajo që kishte ndodhur ishte diçka e padëmshme.

Shiko dhe këto

Ngjashmëria e frikshme me Angelina Jolie, moderatorja shqiptare: Po vazhduat kështu do përfundoj tek berberi (FOTO)

Moderatorja bukuroshe, Einxhel Shkira, i ka lënë pa fjalë fansat teksa në “Instastory” ka postuar …