Shtëpia / Show Bizz / Në momente intime me Kylie Jenner? Ja foto e ish-futbollistit të Barcelonës që u postua gabimisht dhe më pas… (FOTO)

Në momente intime me Kylie Jenner? Ja foto e ish-futbollistit të Barcelonës që u postua gabimisht dhe më pas… (FOTO)

Ish-futbollisti i Barcelonës, Jonathan dos Santos, postoi gabimisht një fotografi, e cila solli menjëherë reagime të shumta në rrjet.

Jonathan publikoi një foto intime me një femër. Pozën në fjalë ai e fshiu menjëherë, por për fatin e tij të keq dikush e kishte ruajtur dhe u bë menjëherë virale.

Arsyeja se pse tërhoqi kaq shumë vëmendjen kjo foto e ish-futbollistit ishte fakti se nisur nga ngjashmëria, u aludua se vajza në shtrat me Jonathan dos Santos ishte miliarderia Kylie Jenner.

Por më pas u vërtetua se nuk ishte 22-vjeçarja e famshme. Sipas mediave të huaja, vajza në fjalë ishte një modele e quajtur Amanda Trivizas.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …