Shtëpia / Show Bizz / Kush është i interesuar? Enca në kërkim të të dashurit, ja cilësitë që duhet të ketë (FOTO)

Kush është i interesuar? Enca në kërkim të të dashurit, ja cilësitë që duhet të ketë (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun, Enca, ishte diten e djeshme në një lidhje live me emisionin “Pop Culture” në Top Channel, ku tregoi si po i kalon ditët në karantinë.

Gjatë intervistës, Dojna Mema e pyeti Encën nëse po flirton me ndonjë djalë aktualisht dhe këngëtarja u përgjigj se është në kërkim.

“Dua të lidhem virtualisht, kush është i interesuar, duhet të jetë mbi 1.90 i gjatë, me shpirt artistik, me sens humori, të di gjuhë të huaja, që ka qenë në çdo shtet të botës”, u shpreh Enca duke qeshur e më pas shtoi se për këto kushte po bënte shaka.

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …