Shtëpia / Show Bizz / Kur harron të veshësh rroba kur del jashtë, ja si shfaqet rrugëve 25-vjeçarja s*ksi (FOTO)

Kur harron të veshësh rroba kur del jashtë, ja si shfaqet rrugëve 25-vjeçarja s*ksi (FOTO)

Teksa izolimi për shkak të koronavirusit vazhdon, duket se standardet e veshjes po ndryshojnë.

Courtney Stodden duket se ka harruar se si vishet kur dilet jashtë. Ylli televiziv është fotografuar së fundmi jashtë në Los Angeles, teksa ka nxjerrë për shëtitje qenin e saj.

E menjëherë bie në sy veshja e saj. 25-vjeçarja mban veshur një rrobdeshamber që i tregon pak të brendshmet dhe një pale shapka.

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …