Shtëpia / Show Bizz / E quajnë ‘Jennifer Lopez i…’, zbulohet lidhja me Xherdan Shaqirin (FOTOT)

E quajnë ‘Jennifer Lopez i…’, zbulohet lidhja me Xherdan Shaqirin (FOTOT)

Këngëtarja Dhurata Ahmetaj dhe futbollisti Xherdan Shaqiri janë në jë lidhje, sipas prive.al

Shkak për këto aludime janë bërë udhëtimet e shpeshta të këngëtares drejt Anglisë dhe sipas burimeve, Xherdani është arsyeja që e shtyn. Këngëtarja, e krahasuar me Jennifer Lopez-in,  prej kohësh është larguar nga muzika dhe gjithmonë është munduar që ta mbajë të fshehtë jetën e saj personale.

Çifti ende nuk ka bërë publikuar foto të përbashkët në rrjetet sociale, megjithatë ne jemi në pritje. Kujtojmë se dy vite më parë, Xherdani u përfol për një lidhje të cilën e kishte bërë edhe familjare, por nuk dihet se çfarë ndodhi me të!

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …