Shtëpia / Show Bizz / Pasi rrahu motrën dhe fshiu gjakun, ja çfarë bën Kim Kardashian (FOTO)

Pasi rrahu motrën dhe fshiu gjakun, ja çfarë bën Kim Kardashian (FOTO)

Pasi ka fshirë gjakun nga konfrontimi fizik me motrën Kourtney, Kim Kardashian është “rikthyer” vetvetja.

Ylli i reality show e ka hequr vëmendjen e ndjekësve të saj nga incidenti i bujshëm, duke dalë në “origjinë”.

39-vjeçarja e famshme ka postuar dy foto nga koleksioni i ri i firmës “SKIMS”, ku shfaqet tepër seksi.

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …