Shtëpia / Show Bizz / E pacipë, modelja e njohur poston foto lakuriq në banjë me partnerin

E pacipë, modelja e njohur poston foto lakuriq në banjë me partnerin

Emily Ratajkowski njihet për paraqitjet e saj tejet provokuese, e jo rrallëherë edhe lakuriq.

Së fundi, ajo vendosi që t’i përgjigjej me sinqeritet pyetjeve të ndjekësve të saj të shumtë.

Një prej tyre e pyeti se sa vite ka bërë bashkë me bashkëshortin, ndërsa modelja vendosi t’i përgjigjej përmes një fotografie.

Emily postoi foto tërësisht nudo në banjo, ku shihet në përqafim të partnerit, i cili i kishte mbuluar pjesët intime.

Shiko dhe këto

Me flokë si ngjyrat e ylberit, flet këngëtari shqiptar: Vajza më kërkoi të bëhem si reperi i famshëm (FOTO)

Këngëtari i dashur për publikun, Sabiani, njihet nga të gjithë edhe për flokët e tij …