Shtëpia / Aktualitet / Zjarr në një shtëpi në Devoll, vdes e moshuara

Zjarr në një shtëpi në Devoll, vdes e moshuara

Zjarri ka përfshirë një banesë në fshatin Poloskë të Devollit. Për pasojë ka humbur jetën një grua e moshuar.

Gruaja e ndjerë, rreth 90 vjeçe jetonte e vetme.

Nuk dhen ende shkaqet e zjarrit. Forcat zjarrfikëse dhe ambulanca ndodhen në vendin e ngjarjes.

Shiko dhe këto

“Të vdekurit e shumtë të kësaj flame”/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e rëndësishme

Mjeku i njohur, Tritan Kalo, iu drejtohet sërish qytetarëve me një mesazh të fortë lidhur …