Shtëpia / Show Bizz / Kërcim dhe…./ Rudina Dembacaj e Mark Frroku i “vënë flakën” lokalit (FOTO)

Kërcim dhe…./ Rudina Dembacaj e Mark Frroku i “vënë flakën” lokalit (FOTO)

Moderatorja dhe aktorja Rudina Dembacaj duket mjaft e lumtur në krahët e ish-deputeti Mark Frroku. Së fundmi ajo ka publikuar disa pamje ku shihet duke kërcyer më të.

Në një video të postuar në Instagram nga Rudina shihet çifti duke kërcyer të pashqetësuar nga sytë e kureshtarëve, nën ritmet e muzikës.

Krahas videos Rudina thekson se kjo ka ndodhur para periudhës së koronavirusit.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …