Shtëpia / Show Bizz / Vajzat e famshme në karantinë, nuk i harrojnë pozat s*ksi me bikini (FOTO)

Vajzat e famshme në karantinë, nuk i harrojnë pozat s*ksi me bikini (FOTO)

Teksa shumë vende janë izoluar për shkak të koronavirusit, njerëzit gjejnë mënyra nga më të ndryshmet për të kaluar gjithë konën në shtëpi.

Një mënyrë është hapja e albumeve fotografike, e të kujtoshë kohën kur ishe i lire të dilje, të udhëtoje e të bëje çfarë ti kishe dëshirë.

Madje edhe personazhet e njohur të ekranit kanë hapur albumet e vjetra të fotove. Femrat e njohura kanë hapur arkivën ku kanë pozat me bikini dhe nuk kanë nguruar që t’i ndajnë me fansat e tyre në rrjetet sociale.

“Kjo foto thjesht më kujtojn një moment të veçantë, ku po bëja atë që më bën me të vërtetë të lumtur. Një vajzë e thjeshtë në një ishull, duke qëndruar nën rrezet e diellit. Gjeni atë që ju bën vërtetë të lumtur”, shkruan Thais Wiggers në një foto ku shfaqet me bikini.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …