Shtëpia / Show Bizz / Shumë s*ksi në karantinë, modelja bombstike ka një kërkesë provokuese për fansat (FOTO)

Shumë s*ksi në karantinë, modelja bombstike ka një kërkesë provokuese për fansat (FOTO)

Demi Rose është mësuar që gjatë gjithë kohës të jetë në udhëtim, për shkak të seteve fotografike që realizon.

Por prej disa ditësh, modelja britanike është izoluar në shtëpi si pasojë e përhapjes së shpejtë të koronavirusit.

E sigurisht që ajo di mjaft mirë se si të kalojë gjithë këtë kohë. Edhe pse në shtëpi, Demi poston foto seksi e provokuese, ashtu siç vetëm ajo di.

Ndërkohë në story, modelja bombastike ka postur një foto të vjetër por që vëmendjen e ka marrë shkrimi në të. “Do bëni karantinën me mua?”, pyet modelja 13.6 milionë ndjekësit e saj, duke i provokuar ata.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …