Shtëpia / Show Bizz / E mbyllur në shtëpi nga Covid-19, 22-vjeçarja di si të argëtojë fansat me pozat e “nxehta” (FOTO)

E mbyllur në shtëpi nga Covid-19, 22-vjeçarja di si të argëtojë fansat me pozat e “nxehta” (FOTO)

Ajo i është bashkuar thirrjes së qeverisë për të qëndruar brenda në shtëpi, për shkak të Covid-19.

Është fjala për yllin televiziv, Lucie Donlan, e cila me siguri ka gjetur mënyrën se si të kalojë gjithë këtë kohë të lirë.

Madje 22-vjeçarja di edhe se si të argëtojë ndjekësit e saj të shumtë me postimet seksi që bën në “Instagram”.

Bukuroshja ka publikuar së fundi në rrjetet sociale disa poza mjaft provokuese, ku shfaqet me të brendshme të bardha.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …