Shtëpia / Show Bizz / Brenda apartamentit luksoz të Armina Mevlanit, shikoni super garderobën me veshjet firmato (FOTO)

Brenda apartamentit luksoz të Armina Mevlanit, shikoni super garderobën me veshjet firmato (FOTO)

Në këto ditë ku ka mbetur e izoluar në shtëpi, Armina Mevlani, ka vendosur të tregojë pak nga super garderoba e saj.

Nga apartamenti luksoz dhe dhoma e gjumit, Armina Mevlani nuk nguron që të na tregojë luksin e saj.

Bloggerja e njohur ka postuar një video në “Insatstory”, ku shfaq pamje nga garderoba e madhe. Madje ajo shprehet se kjo është vetëm garderoba sezonale. Me siguri ka dhe një tjetër ku mban veshjet e stinëve.

Më pas Armina ka treguar dhe markat e shtrenjta që mban në dollapin e saj të veshjeve, ku nuk mungojnë dhe rrobat me etiketë. Mevlani ka vendosur që të veshë disa prej tyre, për të sjellë disa ide për ndjekëset e apasionuara pas modës.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …