Shtëpia / Aktualitet / Shtohen rastet/ Vëllezërit 22 dhe 25 vjeç nga Elbasani me koronavirus

Shtohen rastet/ Vëllezërit 22 dhe 25 vjeç nga Elbasani me koronavirus

Dy raste të reja janë regjistruar me Koronavirus në Elbasan. Dy djemtë e 62 vjeçarit, i cili u identifikua sot.

Kjo shpjegon edhe historikun e prekjes së 62 vjeçarit, pasi njëri nga djemtë kishte pasur kontakte me shtetas italianë. Djemtë janë të moshës 22 dhe 25 vjeç.

Ata ndodhen në gjendje shumë të mirë dhe nuk kanë shfaqur probleme.

Elbasani deri më tani ka 5 të prekur nga dy familje, ku katër janë të vetëkarantinuar ndërsa një person është i shtruar në Tiranë në spitalin Infektiv./Top Channel

Shiko dhe këto

“Të vdekurit e shumtë të kësaj flame”/ Mjeku Tritan Kalo bën thirrjen e rëndësishme

Mjeku i njohur, Tritan Kalo, iu drejtohet sërish qytetarëve me një mesazh të fortë lidhur …