Shtëpia / Show Bizz / Askush nuk i kalon ditët e izolimit si ajo, modelja s*ksi “tërbon” fansat me pozat e “nxehta” (FOTO)

Askush nuk i kalon ditët e izolimit si ajo, modelja s*ksi “tërbon” fansat me pozat e “nxehta” (FOTO)

Modelja e njohur amerikane, Lauren Summer, edhe pse e izoluar për shkak të koronavirusit, ka vendosur që ditët e qëndrimit në shtëpi t’i kalojë sa më bukur.

E sigurisht që ka një mënyrë shumë seksi për të kaluar kohën në karantinë.

Në profilin e saj në “Instagram”, Lauren ka ndarë me ndjekësit disa poza shumë të “nxehta”. E me siguri që i ka “tërbuar” fansat e saj të shumtë.

Shiko dhe këto

Fotot/ Koronavirusi i ka shkaktuar shumë telashe, Meghan Markle e ka zemrën e thyer

Meghan Markle është rikthyer në Los Anxhelos prej disa kohësh, por ajo nuk ka mundur …