Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Nuk jemi në Mars! Ja disa nga ndërtesat më fantastike në botë (FOTOT)

Nuk jemi në Mars! Ja disa nga ndërtesat më fantastike në botë (FOTOT)

Të gjithë kanë dëgjuar për 7 mrekullitë e botës që nga kohërat e lashta. Por besojeni, ka edhe ndërtesa më madhështore që meritojnë vëmendjen tonë.

Bright Side ka publikuar disa nga banesat më magjike në botë. Qytetërimi ynë duhet të jetë krenar për këto kryevepra arkitekturore.

Shiko dhe këto

Përfundon mësimi online, nxënësit realizojnë videon e veçantë për mësuesen e tyre

Sot përfundoi ky vit shkollor. Mësuesit dhe nxënësit mbyllën me sukses mësimin online në të …