Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Të rinjtë çmenden për Shën Valentin, plasin skenat erotike në rrugë (FOTO)

Të rinjtë çmenden për Shën Valentin, plasin skenat erotike në rrugë (FOTO)

Shën Valentini u festua në mënyrë të çmendur nga të rinjtë britanikë. Ata u argëtuan deri në orët e para të mëngjesit, ku nuk munguan as skenat e nxehta në rrugë.

Çiftet u panë të ulur në stolat në rrugë, duke shkëmbyer puthje dhe përqafime pa u shqetësuar shumë nga paparacët.

Të tjerët përfunduan në spital, pasi e tepruan me pijen. Fotot e mëposhtme tregojnë skenat e çmendura që dhuruan të rinjtë në mes të rrugës.

Shiko dhe këto

15 fotot më të çmendura, kur rrezikon jetën për imazhin perfekt

Disa njerëz janë të çmendur pas fotos perfekte, aq sa rrezikojnë edhe jetën e tyre …