Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Të frymëzuara nga Ivanka Trump? Femrat shkojnë pa reçipeta në punë, “çmendet” bota (FOTO)

Të frymëzuara nga Ivanka Trump? Femrat shkojnë pa reçipeta në punë, “çmendet” bota (FOTO)

Ivanka Trump ka marrë herë pas here vëmendjen e mediave të huaja, për shkak të paraqitjes së saj. Ajo është shfaqur disa herë në zyrë apo takime të rëndësishme pa reçipeta.

Mirëpo, ky trend është përqafuar nga shumë gra të tjera në mbarë botën. Ato kanë ndarë foto në rrjetet sociale ku tregojnë se kanë zgjedhur të shkojnë në punë pa reçipeta.

Këto të brendshme janë cilësuar si “burg për gjoksin” dhe vajzat duket se kanë zgjedhur “lirinë”.

Shiko dhe këto

Përfundon mësimi online, nxënësit realizojnë videon e veçantë për mësuesen e tyre

Sot përfundoi ky vit shkollor. Mësuesit dhe nxënësit mbyllën me sukses mësimin online në të …