Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Shën Valentini/ Fotot më të çuditshme, rastet kur çiftet janë turpëruar

Shën Valentini/ Fotot më të çuditshme, rastet kur çiftet janë turpëruar

Në të gjithë botën festohet sot dita e të dashuruarve. Në këtë ditë të veçantë, çiftet dëshirojnë një kujtim të bukur së bashku.

Mirëpo, jo gjithmonë ia arrijnë qëllimit për të realizuar foto të bukura. Më poshtë po u tregojmë fotot më qesharake për Shën Valentin.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …