Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Nga daljet me etiketë në fustan te rënia mbi tortë, ja situatat që “turpëruan” të famshmit (FOTO)

Nga daljet me etiketë në fustan te rënia mbi tortë, ja situatat që “turpëruan” të famshmit (FOTO)

Secili nga ne ka kaluar një situatë të pakëndshme që nuk dëshiron që t’ua tregojë të tjerëve. Për ne njerëzit e thjeshtë një gjë e tillë është e lehtë, e harrojmë shpejt sepse mund të jemi vetëm apo vetëm me pak dëshmitarë përreth.

Por për personazhet e famshëm është shumë ndryshe. Ata mund të ndodhen shpesh në situata të pakëndshme dhe që i shikon e gjithë bota.

Prandaj, gjëja kryesore është të ruani ndjenjën tuaj të humorit dhe t’i kujtoni vetes se gjithçka do të kalojë.

Ndërkohë “Bright Side” ka zbuluar disa nga këto situata të sikletshme ku kaluan disa personazhe:

 

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …