Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Gjoks, buzë, hundë dhe…/ Nëna e dy fëmijëve merr 38 mijë euro borxh për operacionet plastike (FOTO)

Gjoks, buzë, hundë dhe…/ Nëna e dy fëmijëve merr 38 mijë euro borxh për operacionet plastike (FOTO)

Një grua e divorcuar ka marrë plot 38 mijë euro borxh që të bëjë disa operacione plastike. Nëna e një vajze 12 vjeçe dhe një djali 8 vjeç, nuk shqetësohet aspak për veprimin që ka bërë.

Tracy Kiss ka shpenzuar plot 45 mijë euro që të ndryshojë gjërat që nuk i pëlqenin në trupin e saj. Ajo i është nënshtruar operacioneve të shumta, në gjoks, buzë, hundë, madje edhe në vaginë.

Ndërsa lidhur me marrjen borxh të parave, 32-vjeçarja shprehet se është njësoj si të marrësh borxh për të paguar faturat e studimeve apo hipotekën e shtëpisë.

“Unë nuk i shoh faturat për operacionet e mia, si borxh. Ato më bëjnë të lumtur, pasi më bëjnë të ndihem më mirë me trupin tim”, thotë 32-vjeçarja.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …