Shtëpia / Sport / Mbi 6 milionë paund makina, shihni “bishat” e Ronaldos (FOTO)

Mbi 6 milionë paund makina, shihni “bishat” e Ronaldos (FOTO)

Javë më parë, koleksionit të jashtëzakonshëm të automjeteve të Cristiano Ronaldos iu shtua edhe një version i rrallë i Mercedes G-Class Brabus V12, të cilin ia dhuroi partnerja e tij, Georgina Rodriguez për ditëlindjen e 35-të.

Automjeti i ri iu bashkua koleksionit që, ndër tjerash, përbëhet nga dy Bugatti, dy Lamborghini Aventador, Rolls Royce Cullinan, Chevy Camaro SS, Ferrari F12 TDF dhe McLaren Senna,

Numri i makinave të superyllit të Juventusit është shumë më i madh, ndërsa disa prej modeleve që ai zotëron, jua sjellim në imazhet e mëposhtme.

Shiko dhe këto

Interi bën goditjen e parë në merkato, trajneri Conte duket i kënaqur

Ashraf Hakimi është lojtari më i ri i Interit. Marokeni sot zbriti në Milano për …