Shtëpia / Show Bizz / Ylli 29-vjeçar “tërbon” fansat e veshur me të brendshme (FOTO)

Ylli 29-vjeçar “tërbon” fansat e veshur me të brendshme (FOTO)

India Reynolds u zbulua së fundmi si një ambasadore e markës së njohur, “Boohoo”. Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”, ku poston foto mjaft provokuese.

Reynolds i ka “tërbuar” së fundi fansat e saj teksa postoi disa foto mjaft të nxehta në rrjetet sociale.

E veshur me të brendshme të zeza, 29-vjeçarja dukej mjaft seksi.

Shiko dhe këto

Trejsi Sejdini i vjedh zemrën Gigi Hadid, supermodelja publikon foton e ‘gangsteres’ së Elbasanit

Trejsi Sejdini e paralajmëroi suksesin e saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pasi u …