Shtëpia / Show Bizz / Të gjithë sytë te veshja ekstravagante e reperes së famshme, gjysmë e zhveshur në mes të Parisit (FOTO)

Të gjithë sytë te veshja ekstravagante e reperes së famshme, gjysmë e zhveshur në mes të Parisit (FOTO)

Përveç muzikës që bën, ajo njihet edhe për veshjet e saj ekstravagante. Është fjala për reperen me famë botërore, Cardi B, e cila së fundmi ka kthyer të gjithë sytë nga vetja.

Cardi B ka treguar se ka guxim në stilin e saj si dhe nuk e ka aspak problem që të “sfidojë” edhe të ftohtin e janarit.

27-vjeçarja ka qenë një ditë më parë në qytetin e dashurisë, e pranishme në Javën e Modës në Paris. E shoqëruar nga i dashuri i saj Offset, reperja u shfaq e veshur e gjitha në të zeza. Ajo kishte veshur vetëm të brendshme dhe krahëve kishte hedhur një pallto.

Për më tepër shihni fotot e galerisë:

Shiko dhe këto

Trejsi Sejdini i vjedh zemrën Gigi Hadid, supermodelja publikon foton e ‘gangsteres’ së Elbasanit

Trejsi Sejdini e paralajmëroi suksesin e saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pasi u …