Shtëpia / Show Bizz / Puthje pasionante e përkedhje në publik, aktori i famshëm kapet mat me të dashurën e re (FOTO)

Puthje pasionante e përkedhje në publik, aktori i famshëm kapet mat me të dashurën e re (FOTO)

Liam Hemsworth ka treguar së fundmi se e ka harruar përfundimisht ish-bashkëshorten, Miley Cyrus, teksa u fotografua në plazh me të dashurën e re, Gabriella Brooks.

Aktori i famshëm 30-vjeçar u kap mat teksa puthte e përqafonte modelen bukuroshe në Byron Bay, Australi në fillim të këtij muaji. Ata dukej se nuk e kishin aspak problem për intimitetin e tyre pasionant në publik.

Ndërkohë Gabriella është 21 vjeçe dhe dukej mjaft elegante me rroba banje. Ajo ka punuar me markat me të njohura si “Topshop” dhe “Calvin Klein”.

Shiko dhe këto

FOTO/ Këngëtarja shqiptare zbulon kush ia bëri foton seksi në tualet

Këngëtarja simpatike, Vesa Smolica ishte e ftuar në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon, nga …