Shtëpia / Show Bizz / Poston momentet intime me Feron, Arbenita pendohet dhe bën këtë veprim… (FOTO)

Poston momentet intime me Feron, Arbenita pendohet dhe bën këtë veprim… (FOTO)

Lidhja e reperit, Fero me modelen bukuroshe, Arbenita Ismajli, është ndër më të komentuarat në media dhe rrjetet sociale. Gjithçka rreth tyre përbën kuriozitet të madh nga publiku.

Edhe pse vazhdimisht janë komentuar për ndarje, Fero dhe Arbenita kanë treguar përmes postimeve në “Instagram” se janë më të dashuruar se kurrë.

Madje pak orë më parë, modelja seksi publikoi në “Instastory” një fotografi mjaf private me partnerin e saj. Ajo shfaqej teksa i lëpinte faqen atij, duke treguar se ende janë bashkë. Por mesa duket Arbenita u pendua për këtë postim dhe vendosi që ta fshinte.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …