Shtëpia / Show Bizz / Postoi foto dorë për dore me një mashkull, zbulohet kush e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë

Postoi foto dorë për dore me një mashkull, zbulohet kush e shoqëron Loredanën në qytetin e dashurisë

Një ditë më parë, reperja shqiptare, Loredana publikoi në “Instastory” foto të dy duarve, të sajën që shtrëngonte një dorë mashkulli.

Nuk dihet se kush është personi në fjalë, pasi reperja e njohur ka vendosur që mos të bëjë publik emrin e tij.

Edhe pse ajo po mundohet që të mbajë sekret identitetit e mashkullit misterioz, disa shenja në rrjetin “Instagram”, thonë se është një producent muzike. Ai njihet me emrin Macloud në “Instagram”, dhe dyshohet se është ai personi i cili fshihet pas videove të reperes.

Reperja ka treguar se ndodhet në Paris në qytetin e dashurisë dhe në fotot që ka publikuar producenti, shihet se edhe ai ndodhet në këtë qytet.

Me siguri ata janë bashkë, megjithatë nuk dihet ende nëse janë aty për një udhëtim romantik, apo kanë shkuar për ndonjë videoklip.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …