Shtëpia / Show Bizz / Partnerja e futbollistit të njohur nuk përmbahet, tregon tatuazhin pranë vendit intim (FOTO)

Partnerja e futbollistit të njohur nuk përmbahet, tregon tatuazhin pranë vendit intim (FOTO)

Ajo njihet për postimet e saj provokuese në rrjetet sociale dhe që nuk e ka aspak problem që të ekspozojë format trupore. Është fjala për partneren e sulmuesit, Mauro Icardi, Wanda Nara.

Së fundmi, nëna e pesë fëmijëve ka publikuar në “Instagram” disa poza që kanë tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë.

Nara ka postuar një fotot poshtë kullës “Eiffel”, me të cilën ka çmendur fansat e saj. Në imazhin në fjalë, Wanda ka treguar tatuazhin e saj, i cili është një dallëndyshe dhe ndodhet shumë pranë vendit intim.

Pëlqimet dhe komentet kanë qenë të shumta, ashtu si çdo postim tjetër i Wandas, e cila duket se nuk di të ndalet kur bëhet fjalë për poza sensuale.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …