Shtëpia / Show Bizz / Nga makinat e shtrenjta dhe pushimet luksoze, kjo është jeta e “fëmijëve të pasur” shqiptarë (FOTO)

Nga makinat e shtrenjta dhe pushimet luksoze, kjo është jeta e “fëmijëve të pasur” shqiptarë (FOTO)

Teksa shumica e shqiptarëve janë duke “luftuar” me erërat e forta dhe me qiellin gri, “fëmijët e pasur të Instagram”-it duken se nuk i kanë këto probleme.

“Daily Mail” ka publikuar disa fotografi të “fëmijëve të pasur” të Dubait, Nigerisë dhe Tiranës, të cilët nuk e kanë aspak problem që të ekspozojnë pasurinë e tyre në rrjetet sociale.

Ata kanë zgjedhur që janarin ta kalojnë duke shijuar diellin në hotelin Atlantis të Dubait dhe duke bërë xhiro me jahte luksoze.

Por ka edhe nga ata të tjerët që tregojnë dashurinë e tyre për makinat e shpejta dhe super të shtrenjta, apo për avionët privatë.

Shiko dhe këto

Trejsi Sejdini i vjedh zemrën Gigi Hadid, supermodelja publikon foton e ‘gangsteres’ së Elbasanit

Trejsi Sejdini e paralajmëroi suksesin e saj, në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. Pasi u …