Shtëpia / Aktualitet / “Çmenduritë” shqiptare, 10 foto nga Shqipëria që do t’ju lënë pa fjalë

“Çmenduritë” shqiptare, 10 foto nga Shqipëria që do t’ju lënë pa fjalë

Faqet në rrjete sociale vijojnë të publikojnë foto të ndryshme me çudira shqiptare.

Kur të shikoni këto foto do shkriheni së qeshuri. Faqet me çudira janë ndër më të klikuarat dhe nuk janë tipike vetëm për Shqipërinë.

Për më tepër shikoni fotot e mëposhtme.

Shiko dhe këto

Vrasja misterioze me 7 plumba e të moshuarit në Tiranë, policia dyshon se mund të jetë…

Mbeten mister shkaqet e vrasjes me 7 plumba të 71-vjeçari Abdulla Buddla në Prezë të …