Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / 15 yjet që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçare (FOTO)

15 yjet që u bënë nëna pas moshës 40-vjeçare (FOTO)

Në janar të vitit 2020, Cameron Diaz, 47-vjeçare befasoi botën me njoftimin e saj, se ajo u bë nënë e një vajze të quajtur, Raddix.

Çdo vit, të famshmit vazhdojnë të dëshmojnë se nuk është kurrë vonë për t’u bërë nënë.

Më poshtë ju paraqesim nënat e famshme që kishin fëmijë pas moshës 40-vjeçe dhe shijuan mëmësinë e tyre në maksimum.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …