Shtëpia / Sport / Punimet me ritëm të përshpejtuar, ja si duket sot kompleksi i Partizanit (Foto)

Punimet me ritëm të përshpejtuar, ja si duket sot kompleksi i Partizanit (Foto)

Punimet në Kompleksin Sportiv dhe stadiumin e “FK Partizani” vijojnë me ritme të larta. Aktualisht po realizohet porta e hyrjes qendrore të kompleksit dhe stadiumit. Drejt përfundimit të plotë është sistemi qendror i kullimit të ujërave të stadiumit dhe gjithë kompleksit sportiv.

Janë prodhuar elementët konstruktivë metalikë për mbulimin e Tribunës B (përballë), ndërkohë po përfundon mbulimi tërësisht i tribunës qendrore, shkruan “Supersport”.

Vazhdojnë punimet cilësore për infrastrukturën e brendshme të ambienteve të tribunës qendrore.

Shiko dhe këto

Kush e fundosi ‘Mbretin’? Dan Bilzerian humb mbi 1 milion dollarë brenda natës (FOTO)

Dan Bilzerian, i njohur si lojtar i pokerit, por edhe personazh i famshëm në Instagram …