Shtëpia / Show Bizz / “Mos kërko s*ks se në fyt të ngec”, Anxhela Peristeri tregon këngën që e ka fshirë dhe se e urren (FOTO)

“Mos kërko s*ks se në fyt të ngec”, Anxhela Peristeri tregon këngën që e ka fshirë dhe se e urren (FOTO)

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Anxhela Peristeri, ka qenë ditën e sotme e ftuar në emisionin “Wake Up”. Në studio, ajo ka folur për muzikën e saj si dhe për një këngë që ajo e ka fshirë, pasi e urrente.

“Mos kërko seks” është publikuar në vitin 2014 dhe Anxhela është shprehur se nuk ishte një zgjedhje personale, por e menaxherit të saj.

Anxhela Peristeri ka rrëfyer se teksti dhe fjalët e kësaj kënge, nuk i përshtateshin natyrës së saj, dhe një pjesë e shkëputur nga refreni, që këngëtarja zgjodhi ta risjellë në emision, nuk duket aspak i natyrës së saj.

“Mos kërko seks, sepse në fyt të ngec

Mendo një tjetër, ndoshta ty dhe të ec

Me klube nate gjithë jetën do ta çosh

Sipas gustos sate nuk mund të më trajtosh”, është pjesë e këngës.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …