Shtëpia / Show Bizz / I dashuri në shtëpi, vajza e modeles së njohur kapet në plazh me dy djem (FOTO)

I dashuri në shtëpi, vajza e modeles së njohur kapet në plazh me dy djem (FOTO)

Vajza e modeles së njohur, Cindy Crawford është fotografuar duke shijuar rrezet e diellit në Miami, me dy miq të saj, Antoni Porowski dhe Tommy Dorfman.

Bukuroshja 18-vjeçare ka lënë vend për shumë diskutime kur nuk u pa dhe me partnerin, komedianin, Pete Davidson.

Megjithatë Kaia Gerber dukej se po kalonte një kohë të mirë, teksa dukej tepër në formë e veshur me bikini të zeza.

Shiko dhe këto

S*ksi me fustan leopardi, por Rita Ora bën veprimin e turpshëm para fotografëve (FOTO)

Këngëtarja e famshme, Rita Ora, është fotografuar këtë të shtunë prapa skenës së programit të …