Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / 16 rastet kur blerjet online kanë rezultuar një katastrofë e vërtetë (FOTOT)

16 rastet kur blerjet online kanë rezultuar një katastrofë e vërtetë (FOTOT)

Janë të shumtë ata që preferojnë blerjet në internet për lehtësinë e saj dhe faktorin pa stres.

Të tjerët preferojnë blerjet brenda dyqanit për sigurinë e saj dhe garantimin e cilësisë.

Dhe ekziston një grup i veçantë i njerëzve që e dinë nga përvoja personale se blerja në internet mund të jetë qesharake.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …