Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / Skenat epike të filmave? Ja si “mashtrohemi” me efektet speciale (FOTOT)

Skenat epike të filmave? Ja si “mashtrohemi” me efektet speciale (FOTOT)

Efektet speciale mund të ndryshojnë plotësisht një film, duke na dhënë një produkt fantastik.

Por çfarë ndodh në prapaskenë? Shihni fotot.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …