Shtëpia / Ndryshe / Kuriozitete / FOTO/ Një tmerr i vërtetë, ja çfarë lënë turistët në hotele

FOTO/ Një tmerr i vërtetë, ja çfarë lënë turistët në hotele

Hotelet janë vendet ku mund të gjesh gjëra nga më të ndryshmet. Shumica e turistëve janë të shkujdesur dhe nuk duan t’ia dinë fare për rrëmujën që krijojnë.

“BoredPanda” ka plotësuar një galeri fotosh të katastrofës që lënë pas turistët në dhomat e hoteleve, duke filluar nga lavamanët e thyer, e deri tek ata pushues që tentojnë edhe të vjedhin frigoriferin nga dhoma e tyre.

Shiko dhe këto

“Isha punëtori i saj”, modeli shqiptar tregon si u dashurua me miliarderen kineze (FOTOT)

Rolando Lekaj është modeli shqiptar që jeton prej 8 vitesh në Kinë. Ai është i martuar me …