Shtëpia / Show Bizz / Këngëtarja shqiptare “tërbon” rrjetin nga Maldive, shfaqet e veshur vetëm më pantallona të shkurtra (FOTO)

Këngëtarja shqiptare “tërbon” rrjetin nga Maldive, shfaqet e veshur vetëm më pantallona të shkurtra (FOTO)

Nëpërmjet postimeve në “Instagram”, Dafina Zeqiri, ka zbuluar se ndodhet me pushime në Maldive. Ajo ka treguar gjithashtu se është e shoqëruar nga mamaja dhe motra e saj.

Por përveç kësaj, këngëtarja e njohur ka ndarë me ndjekësit e saj të shumtë disa poza mjaft seksi dhe provokuese.

Ditën e sotme ajo ka postuar fotografi ku shfaqet me bikini të bardha, ku menjëherë të bie në sy trupi i saj i tonifikuar dhe tatuazhet e shumta që ka gdhendur në pjesë të ndryshme të trupit.

Por pak më parë, këngëtarja ka postuar në “Instagram” një imazh ku mban të veshur vetëm një pale pantallona të shkrutra dhe është “topless”.

Poza e saj duket se i ka “tërbuar” fansat, të cilët i komentojnë se i “kalli”. Madje ka nga ata që i shkruajnë: “Kush është ai fatlum që të bëri foton”.

Shiko dhe këto

Almeda Abazi merr dhuratën super luksoze nga aktori i famshëm turk (FOTO)

Almeda Abazi dhe Tolgahan Sayisman janë një ndër çiftet më të komentuar në mediat shqiptare …