Shtëpia / Sport / Çfarë i bën e dashura, futbollisti i Interit me të brendshme, buzë të lyera dhe…(Fotot)

Çfarë i bën e dashura, futbollisti i Interit me të brendshme, buzë të lyera dhe…(Fotot)

A do të bënit ndonjëherë foto gjysmë të zhveshur me të brendshme argjendi dhe një trup të mbuluar me shkëlqim?

Epo futbollisti i Interit Stefano Sensi, për dashuri, e bëri këtë.

Shihni fotot.

Shiko dhe këto

Tifozi hyn në fushë për foto me Ronaldon, injorohet nga portugezi (VIDEO)

Juventus fitoi ndaj Bayern Leverkusen me shifrat 0-2. Golat u shënuan nga Cristiano Ronaldo dhe …