Shtëpia / Sport / FOTO/ Gjithçka gati, zhvillohet ndeshja testuese tek Arena Kombëtare

FOTO/ Gjithçka gati, zhvillohet ndeshja testuese tek Arena Kombëtare

E programuar fillimisht për më 3 nëntor, ndeshja e testuese e stadiumit Kombëtar Vllaznia- Apolonia ka startuar këtë të diel pas shtyrjes për shkak të një rimbjellje të fushës për periudhën e dimrit.

TË pranishëm ndeshjen mes ekipeve të femrave do të jenë jenë edhe përfaqësues të UEFA-s, të cilët do të vendosin nëse stadiumi i ri i ka apo jo parametrat për të pritur një ndeshje ndërkombëtare.

Shiko dhe këto

Presidenti nën akuzë, akuzohet për abuzime seksuale me femrat e Kombëtares

FIFA ka pezulluar presidentin e Federatës së Haitit, Ives Zhan-Bart për 90 ditë, për shkak …