Shtëpia / Show Bizz / Kush i ka më të mira?/ Motrat shqiptare ndezin rrjetin; në garë për të pasmet (FOTO)

Kush i ka më të mira?/ Motrat shqiptare ndezin rrjetin; në garë për të pasmet (FOTO)

Ana dhe Arta Kabashi sjellin një video ku reklamojnë të pasmet e tyre në një ‘sfidë’ të re në internet.

Në internet gjatë muajit të kaluar ka filluar një ‘trend’ i ri, ku përdoruesit e rrjeteve sociale po postojnë video të ndryshme kur po reklamojnë asetet e tyre më të mira që mendojnë se i kanë.

Kryesisht, ‘Best On Earth Challenge’ po përdoret nga njerëzit për të shfaqur asetet e trupit në videot e ngadalta, shkruan Gazeta Express.

E kësaj ‘sfide’ i janë bashkuar edhe motrat këngëtare nga Kosova, Ana dhe Arta Kabashi.

Është Ana ajo e cila ka postuar videon ku ato shihen në veshje të bardha dhe xhirohen nga prapa, derisa janë duke ecur, ndërsa fokusi është tek të pasmet e tyre.

Shiko dhe këto

Fundjava e bukur e Rudina Dembacajt, nga pozat me vajzën e Mark Frrokut deri te puthja me… (FOTO)

Prej disa kohësh, Rudina Dembacaj, komentohet shpesh në mediat sociale rreth jetës së saj private. …