Shtëpia / Show Bizz / Ish e dashura përqafon Ronaldon në sy të të gjithëve, plas keq sherri me Georginën (Foto)

Ish e dashura përqafon Ronaldon në sy të të gjithëve, plas keq sherri me Georginën (Foto)

Cristiano Ronaldo dhe Georgina raportohet se kanë pasur një debat të nxehtë gjatë MTV Europe Music Awards, në Sevilla. Sipas të përjavshmes “Gente”, modelja argentinase është bërë xheloze për shkak të pranisë së Rita Pereiras, aktores dhe prezantueses portugeze, që në të kaluarën ka pasur një “flirt” me “yllin” e Juventusit.

Nga rindërtimi i ngjarjes mësohet se Rita ka përshëndetur në mënyrë më shumë se ç’duhet “miqësore” CR7, duke injoruar partneren e tij me një “ciao” të thjeshtë.

Gjithsesi, Pereiria ka mohuar nëpërmjet rrjeteve sociale që diçka e tillë të ketë ndodhur, por tashmë lajmi ka marrë dhenë.

Shiko dhe këto

“Gangstere dhe ushtare e patrembur”/ Angela Martini surprizohet nga bashkëshorti në ditën e lindjes (FOTO)

Pas thashethemeve se çifti Angela Martini dhe Dragos Savulescu i kanë dhëne fund martesës së …